?

Log in

No account? Create an account
14:50 29.04.2013
It's ridiculous to learn Ukrainian Language in Kiev
Carpathians in Western Ukraine is actually the place where from all Slavic nations moved in East, West South and North directions

read more at Острів Галичина

14:37 29.04.2013
Високопоставлені учасники помаранчевої "революції" стрічаються на фоні сміття в місті Івано-Франківську
Журналісти сайт Версії опублікували ексклюзивний фоторепортаж, в якому на фоні купи сміття зафіксовані висопоставлені представники Івано-Франківської влади: міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус та заступник голови ОДА Руслан Гусак. Схоже вони згадують буремні часи помаранчевої "революції", в якій обоє приймали активну участь.

read more at Острів Галичина

14:23 29.04.2013
Христина Стебельська, «Українська Леді» з Івано-Франківська, підкорила не лише Говерлу, а й українське телебачення
  Лише ті, хто дійсно прагнуть на вершину, мають шанс на неї ступити. Про це не з чуток знає людина, яка у своєму житті підкорила не лише Говерлу, а й українське телебачення.

read more at Острів Галичина

08:49 29.04.2013
В Тернополі молоді свідомі націоналісти започатковують акції самосудів над численними... педофілами файного міста
 Тернопільські автономні націоналісти розпочали війну із педофілами в місті. Від таких збоченців потерпають і дівчатка і хлопчики, а самі вони нічим не відрізняються від пересічних мешканців міст та сіл.

read more at Острів Галичина

08:42 29.04.2013
"Праздник со слезами на глазах" объявлен властью города Ивано-Франковска... общенациональным трауром
Ивано-Франковский городской совет запретил вывешивать флаги несуществующих государств в День победы 9 мая. Об этом говорится в решении горсовета от 25 апреля 2013 года.

read more at Острів Галичина

08:26 29.04.2013
Кличко потребовал у "свободовцев" прекратить разрушать памятники политическим деятелям СССР
Депутат Верховной Рады, "опозиционер" В.Кличко категорически призвал депутатов от партии "Всеукраинское объединение "Свобода" прекратить разрушать памятники политическим деятелям СССР.

read more at Острів Галичина

08:16 29.04.2013
Націонал-утопісти Львова скинули вишиванки і вдягнули... маски, щоб пройти маршем на честь дивізії СС
У Львові пройшов марш "автономних націоналістів" (рух націонал-утопістів, що розповідають людям Галичини байки про "велику бандерівську Україну від Сяну до Дону, де 85% населення мріють говорити по українськи та поставити пам'ятники героям УПА та СС "Галичина", але 15 % їм не дають цього зробити). Марш націонал утопісти влаштували на честь 68-річниці створення 14-ї гренадерської дивізії Ваффен СС "Галичина".

read more at Острів Галичина

08:47 28.04.2013
Похід мешканців Тернополя у Великий Піст на концерт дебілізаторів "чюмачєчєє" (Потапа та Насті) свідчить про номінальне християнство тернополян
Похід мешканців Тернополя у Великий Піст на концерт дебілізаторів "чюмачєчєє" (Потапа та Насті) свідчить про номінальне християнство тернополян - таку заяву зробив Голова ТОО ВО “Тризуб” ім. С.

read more at Острів Галичина

Page Summary

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by yoksel